na sprzedaż 6,1ha mazowieckie

Nieruchomość wycofana z oferty, ale nie sprzedana.

no images were found

Na sprzedaż
obszar 6,1001 ha niemalże w jednym kawałku.
Skrót najważniejszych informacji:

media na działce: prąd, studnia.

– każdy może kupić tą nieruchomość !!! nie musisz być rolnikiem żeby kupić tą powierzchnię!!! – szczegóły w rozmowie telefonicznej.

– kształt zgrubsza zbliżony do idealnego prostokąta 200m x300m
– teren nie jest objęty MPZP (!)
wydane Warunki Zabudowy na zabudowę zagrodową, w szczególności budowa budynku mieszkalnego oraz budowa budynku inwentarsko-gospodarczego na obsadę 60 DJP.

– wydane jest również Pozwolenie na Budowę wg indywidualnego projektu, który jest w cenie nieruchomości. Szczegóły budynku mieszkalnego oraz stajnimogę wysłać na maila.

– teren ok. 5,5 ha otoczony jest drzewami / lasem z 3-ch stron, co daje DUŻO KOMFORTU i INTYMNOŚCI. Jest to idealna posiadłość pod REZYDENCJĘ.

– od wschodniej strony na odcinku 200m graniczy z nieruchomością prywatną na której – przy granicy – biegnie rów o głębokości ok. 2m. Stanowi on naturalne „ogrodzenie” – barierę utrudniającą dostanie się na posesję.
– od południa na odcinku ok. 260m graniczy z nieruchomością zalesioną sosnami, które pięknie szumią,
– ze wzniesienia rozciąga się piękny widok w kierunku północnym na teren położony niżej niż wzniesienie,

– na działce można wykopać staw – gdyż przez działkę przebiega rów.

– na działce znajduje się duży głaz polny typu „kamień mazurski” – o średnicy ok. 1 metra (!) oraz bardzo dużo mniejszych kamieni polnych, które można wykorzystać do ozoby architektonicznej budynków, czy też budowy elementów ogrodzenia, dodając elementu natury tego rejonu.
– właścicielowi przysługuje prawo pierwokupu nieruchomości sąsiedniej, co daje możliwość docelowego powiększenia obszaru o kolejne 1,0068ha

Obszary chronione:
Nieruchomość nie jest objęta żadną formą ochrony przyrody. Żadną! Co zdecydowanie ułatwia podzielenie tego terenu na mniejsze działki – jeśli nieruchomości na taki cel poszukujesz, lub – jako alternatywna opcja wykorzystania w przyszłości. Jak widać nieruchomość ma potencjał.
Grunt, to ziemia!

Dojazd:
do wykorzystania są trzy opcje dojazdu.
najkrótszy dojazd to 150m od strony północnej,
optymalny, idealny to odcinek 200m od strony zachodniej, od drogi powiatowej. Odcinek 200m realizowany jest SWOJĄ WŁASNĄ działką o pow. 5001M2 i szerokości ok. 25m. Działka ta od strony drogi powiatowej ma uzbrojenie w wodociąg.
– najdłuższy, to odcinek ok 300m drogami gminnymi – gruntowymi, od wspomnianej drogi powiatowej aż do zachodniego krańca działki o nr ew. 313.

Odległości:
Warszawa (centrum): 63 km – 60-70 min

Lokalizacja:
czekam na Twój telefon. Umówimy się na spotkanie. Podpisujemy umowę o pośrednictwo, po podpisaniu otrzymujesz lokalizację. Bez wyjątków. Jest to oferta w której pobieram wynagrodzenie od Kupującego.

Cena: 1’000’000 PLN / 61’001m2 = 16,40zł/m2
Opiekun oferty: Wojciech Nalepa tel. 889-205-615
Już ponad 10 lat w nieruchomościach!

***
Zapraszam do współpracy klientów, którzy nie mogą sobie poradzić ze sprzedażą swojej nieruchomości. Działam na terenie kilku województw.

no images were found