Inne oferty spod lady = off market 🙂

No dobra….
Jeśli chcesz tam zamieszkać na stałe – da się, ale będzie HARDCORE. Jeśli chcesz tam zamieszkać z dziećmi – HARDCORE TOTAL. Z daleka od cywilizacji, od kolegów, od sąsiadów. Dojazd tylko autem, najlepiej terenowym. Obecnie nawet Mój Forester 2,5XT – tylko z racji kąta natarcia – nie przejechał przez rzeczkę. Jeśli zrobisz mostek to zwykłą osobówką dojedziesz. Czy odśnieżają w zimę? LICZ NA SIEBIE, tak profilaktycznie. Podjazd jest stromy, kamień, piasek, glina, kolein w zasadzie brak. Trzeba krzaki poprzycinać na kiluset metrach drogi – żeby samochodu nie rysowały. Za domem POTĘŻNA GÓRA. przed domem nieco podwórka, niedużo. Dojazd w zasadzie BAJKOWY. Miejsce jest kompletnie niedostępne poza tym jednym dojazdem. Przed domem potężny wąwóz (15m). Za murowaną oborą – jedynym budynkiem murowanym – 15m skarpy drugiego potężnego wąwozu do doliny rzeczki o kamienistym dnie i zimnej lodowatej górskiej wodzie. Wysportowany przeskoczy ten strumień. Płytki, od kostek do kolan max. Na dole idealne miejsce na urządzenie wyspy, na niej sauny z chłodzeniem w strumieniu. Działka antywidokowa. Dookoła drzewa. Najbliższy sąsiad jest, poznasz go ze mną. gdyby nie on, to najbliższy sąsiad kilkaset metrów dalej, w linii prostej. Dookoła sarny, jelenie z porożami, możliwy łoś. Oczywiście lisy, borsuki, wilki też są. Serio. Na działce są ogromne przewyższenia terenu (!) To trzeba zobaczyć.

Budynki w stanie średnim, raczej do zastąpienia nowymi.

To jest miejsce nie dla każdego.
Musi być Cię stać życiowo na zamieszkanie tam – jeśli chcesz mieszkać na stałe.

Media:
Prąd i wodociąg (ten w plastiku – nie będzie rdzewieć!, ok. 10 letni).
Trzeba zrobić szambo, nie ma szans na kanalizację, zapomnij (!).
Internet – tylko LTE.
Czasem może być bez zasięgu telefonii komórkowej, aczkolwiek póki co nigdy nie miałem tam problemu.

Obszary chronione:
W całości położona w obszarze jednego z Parków Krajobrazowych. Brak innych form ochrony przyrody. Piękne, niedocenione przez turystów miejsce, więc będziesz mieć ciszę (ujadanie psa słychać w tle, z dalekiej oddali).

Przeznaczenie działki:
W MPZP w całości jest to teren rolny z możliwością dolesień…
to oznacza, że nigdy nowego sąsiada nie będzie, i to w zasadzie w promieniu kilkuset metrów.
Na szczęście, z racji że są budynki, MPZP dopuszcza utrzymanie, przebudowę i rozbudowę (max o 50%) istniejących siedlisk :-).

Lokalizacja:
Gdzieś w kieleckiem ok. 40min od Kielc. Procedura bardzo prosta, czekam na Twój telefon. Zapraszam na spotkanie w biurze – podpisujemy umowę o pośrednictwo. Tak, to oferta przy której pobieram wynagrodzenie od kupującego (jeśli kupi), jeśli nie kupi – nie pobieram. Omawiamy lokalizację przy komputerze, z mapami, różnymi geoportalami. Potem wsiadamy w mój samochód (albo na dwa auta) i tam jedziemy. Bez mojej obecności trudno będzie Ci tam trafić, a poza tym muszę Ci pokazać wiele rzeczy. Na prezentację tej nieruchomości zarezerwuj minimum 3-4h.
Od w.w nie robię odstępstw.
Jeśli Twoim zamiarem jest omijanie pośrednika – szukaj tej oferty sam.

Odległości: (autem / w linii prostej)
najbliżsi sąsiedzi:
1 sąsiad: 1100m / 200m
2 sąsiad: 1200m / 330m
regularna wieś: 2,5km / 0,93km
asfalt: 1,2km,
sklep: 3,3km / 1,2km
szkoła podstawowa: 3,3km / 1,2km
kościół: 4,3km / 1,9km

Cena:
420’000 PLN do uzgodnienia,
+ prowizja.
+ opłaty które pobiera notariusz.
(możliwość zamiany na mieszkanie w Warszawie)

Kontakt: Wojciech Nalepa, tel. 889-205-615.